Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LPT2: >> LPT1:

Na počítači s WXP Prof., používám starý DOS program, který tiskne na LPT2. Na tom PC mám jen jeden paralelní port (a na něm tiskárnu). Potřeboval bych přesměrovat LPT2: na LPT1:. Pomocí NET USE LPT2: na nějakou síťovou tiskárnu to funguje, ale co když na té stanici žádnou sdílenou tiskárnu mít nechci?

omezíš si přístup na svoji lokální sdílenou tiskárnu jen na tvoji ip adresu (na firewallu), nebo na jediného uživatele

taky můžeš svůj dosový program spouštět z batky, ve které nejdřív nasdílíš tiskárnu, spustíš dosový program, odsdílíš tiskárnu - snad tak:

net share DOSTISK lpt1: /users:1
net use lpt2: \\%computername%\DOSTISK
cesta\dosový_program.exe
net use lpt2: / delete
net share lpt1: /delete