Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám SW pro vytvoření videa do kontejneru Matroska

To jsou ty moje nekonečný otázky...

Vstup: video ve formátu mpeg2 (video na DVD)
Výstup: video v kontejneru MKV, konvertovaný dvouprůchodově s použitím filtrů (jak to umí VirtualDub), obsahující dvě nebo víc audio stopy a titulky (vše v jednom souboru).

Požadavky: pro WinXP, free, možnost nastavení dvou průchodů a volba kodéru (kodeku), např. XViD

Co už jsem udělal: hledal jsem na gůglu, ale nedaří se mi.

Pavel

skus avidemux alebo handbrake handbrake.m0k.org , handbrake vie spravit aj mkv, ale je akesi posahane, chyba tam nejaky index alebo co a pri pretacani videa to potom vzdy dlho tva nez sa to pretoci, ja to opravujem pomocou mkvmergeGUI z mkvtoolnix balika, otvorim mkv subor vytvoreny handbrake (+ si este ponastavujem napr. jazyk audio stopy a pod.) a znovu to ulozim ako mkv. mkv subor vytvoreny mkvmerge je uz potom bezproblemov pretacatelny. jo a pokial niekomu nejde prehravat mkv, tak nech si nainstaluje posledny ffdshov a k tomu haali media splitter, potom pojde prehravat mkv snad uplne v kazdom playeri. este ma napada, ze tusim aj posledne verzie gordian knot vedia uz aj mkv.