Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak propojit 2 počítače a stáhnout data

Jaký jsou způsoby přopojení 2.počítačů.Potřeboval bych přenést 80GB dat do nového pc a přes dvd rw se mě to zdá zdlouhavé a nepraktické.Na počítačích je os.Windows XP.Nemám síťovou kartu ani na jednom pc.
Změna předmětu, původně: Jak propojit 2.počítače a stáhnout data (anarchist)

..80GB dat do nového pc ... Nemám síťovou kartu ani na jednom pc.

ty máš zaplombovaný nový krám a nemáš v něm ani integrovanou síťovku? (levná pci stojí 120,-)
to se budeš na internet dívat dalekohledem? (usb modemy považuju za vtip)

půjč si od někoho redukci usb/ata, připoj disk přes usb a máš to.
pozor, tyto univerzální redukce nefungují s disky sata2, ale to by se disku 80gb nemělo týkat.