Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta 5.1

Dobrý den, prosím pomožte!!! Předem chci řící, že jsem absolutní PC laik amoc tomu nerozumím, tak se na mě prosím nezlobte a mějte trpělivost, děkuji. Mám stolní PC a v něm zvukovou kartu, ale nějakou asi obyčejnou, jedou tam jenom repro 2.1 a chtěl bych si koupit repro 5.1 a mít ten prostorový zvuk na hry, filmy atd... Co proto mám udělat??? Asi kpoupit novou zvukovku, že??? ale můžete mě říci jakou??? nemám totiž dost financí a tudíž by měla být spíš levnější, ale plně funkční... A existují třeba i nějaké externí karty, třeba přes USB, abych zvládl instalaci sám... Moc děkuji za odpovědi...

Interne su lepsie, budes s tym mat menej problemov. Instalaciu zvladnes, vypnes PC (nezabudnut vytiahnut aj z 230V zastrcky), otvoris PC, vyberes zaslepku (ten maly kusok plechu na skrini vzadu) u pasujuceho slotu ku tej novej karte, strcis kartu do toho slotu u ktoreho si vybral tu zaslepku, zaskrutkujes jednu skrutku, zapnes PC, strcis dodane CD, kliknes ze chces nainstalovat ovladace.

integrovanu zvukovku je dobre vypnut v BIOSe (onboard audio alebo AC97, azalia dat na Disabled, a save and exit, yes) nech sa to potom nemlati s tou novou zvukovkou.

P.S. stacila by asi aj uplne lacna http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512008 P0X0000CGD

Vždyť ti to popsal MM úplně přesně krok za krokem.
Odebereš ze Správce zařízení starý kodek, odinstaluješ software,
vypneš PC a nainstaluješ novou zvukovku do PCI díry,
tam se nespleteš, při startu PC podržíš DEL a vypneš v BIOSu
integrovanou zvukovku, dáš Save + Exit a připravíš si instalační CD
od nové zvukovky.