Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Song

Ahoj moc vas prosim koukne te se na tohle video hraje tam jedna fakt supr pisnicka ale ja ji nemuzu nikde najit pls watch

Jen upozorňuji pro fajnšmekry: Plná taška Evy a Vaška s kompletní diskografií
a pokud úplně kdykoliv zavoláte, ale vždy nejdéle do 20 minut, vyfasujete
k tomu ještě knihu o Evičce a Vaškovi a bomba - jejich tričko navrch.
A teď se něčeho přidržte: cena bude ne 2 500, ale 1 777 Kč. :!: