Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Song

Ahoj moc vas prosim koukne te se na tohle video hraje tam jedna fakt supr pisnicka ale ja ji nemuzu nikde najit pls watch

aha... tak mi napis nejaky dobry :) at mam co poslouchat :D pls

"dobrý" je dost subjektivní záležitost každý má tu úroveň posunutou jinam, jeden nahoru, druhý dolů, další do strany...

nejlepší bude když se zaregistruješ na last.fm, zadáš tam název jednoho interpreta co se ti líbí (jednoho snad znát budeš), a klikneš na "Listen to similar artist".

Na žádné odkazy v tomhle threadu neklikal jsem, jsem srab..

Jen upozorňuji pro fajnšmekry: Plná taška Evy a Vaška s kompletní diskografií
a pokud úplně kdykoliv zavoláte, ale vždy nejdéle do 20 minut, vyfasujete
k tomu ještě knihu o Evičce a Vaškovi a bomba - jejich tričko navrch.
A teď se něčeho přidržte: cena bude ne 2 500, ale 1 777 Kč. :!: