Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operacni pameti

Dobry den, mam v PC 4 sloty pro operacni pameti, mam v nich zatim osazene 2x512Mb, chci si dokoupit dalsich 2x1Gb (dohromady by bylo 3Gb) doporucite mi tento upgrade? vim ze 1 GB ram neni moc. mam slot DDR a pouzivam 400MHz frekvenci takze shanim 2x1Gb DDR400 . napriklad tato product.jsp byla by spatna? pripadne prosim doporucte (CL calovani na stavajicich pametich neznam ale brzy je budu urcite menit takze co mozna nejrychlejsi (CL2,5) nejlepe. ale osobne se v casovani nevyznam. diky za rady

A aku ze to ma dosku ze mu to 8GB podporuje, a ake ze ma Windows, ze 8GB podporuju? WinXP vedia vyuzit max. tak 3 az 3.5GB, viac (vraj podla MS) len po specialnej uprave ale viac ako 4GB este asi nikto nikdy s WinXP fungovat nevidel (tak aby XP tu RAM aj celu rozpoznali a pouzili :)