Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sitove propojeni 2 PC pres router?

zdravim mam internet od T-mobile a z modemu je pripojeny do routeru, z routeru do trech dalsich PC ( PC1, PC2, PC3), jde nejak provest, aby nektere z techto PC (PC1 a PC2 byly propojeny sitove? (moznost sdileni slozek apod.)) diky za informaci
Změna předmětu, původně: sitove prorjeni 2 PC pres router? (anarchist)

tak sem zpatky. pocitace sem pripojit k routeru a podle navodu vse je jak ma byt. kdyz zvolim mista v siti a dam zobrazit pocitace ve skupine, poklikam na vedlejsi PC a chce to nejake heslo ale zadne neni a to sme WIn XP profesional cerstve na vsech PC nainstalovali. jak na to heslo? nebo neni treba? a este poprosim o navod jak udelat aby byly sdilene dokumenty protoze nejsou. dik. ( v tvem navodu jsem pouzil navod pro pripojeni vice PC a routeru)