Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spousteni PC softwarove?

dobry den, kdyz mam 2 PC spojene siti, jde nejak softwarove spoustet pocitac pomoci druheho pocitace v siti? pokud ne staci napsat NE. dekuji, (nemam totiz od nej vypinac a nez nejaky sezenu tak se mi do nej nechce lozit pokazdy s kouskem dratku).

diky, ale ted to zas nemuzu odskouset :D na dnes sem prisel ze skoly a muj PC nespusti monitor (bud se vubec nezapne nebo se zapne a hned vypne, nevite cim to muze byt? dovcerejska vse fungovalo vyborne a grafika je pul roku stara tak tou to snad neni. ted pisu z druheho PC bo muj opravdu nejde, nevite cim by to mohlo byt? dik

hmm tak sem skusil spustit PC este pred vymenou zdroje rozjel se uplne bez problemu jedine co sem udelal je, ze sem kompletne odpojil z elektriny druhy PC (oba dva PC sou ve stejne zasuvce ja vim ze by nemely :-D) myslite ze to je tim? ze za zasuvka neunese 2 PC a proto se nespusti monitor? (ale doted jely oba dva)

Zasuvka by s tym nemala mat nic (ak je urobena poriadne tak mozes mat v nej zapnutych PC aj 4, a vypnutych PC aj sto :-)). Ak sa problem objavuje pri pohnuti zasuvkou v stene, zavolat na to elektrikara.
Skor by som povedal ze je to nahoda a problem je zdroj/zakl.doska, alebo mas nalomeny drat v predlzovaku 230V alebo studenaky v zdroji apod.
Problem musis trochu ohranicit (nepouzivat ten predlzovak co mas apod. a kable poriadne dotlacit...).

ok tedka 3 restarty to spustilo normalne takze az se problem zase dostavi tak skusim ty kabely vymenit a vsecko "dotlacit" :-D ale zatim vse jede akorat starsi PC sem tam zamrzne ale po dvou restartech zas jede ok :D nejaky cas, ale to resit ani moc nebudu bo do nej dokupovat komponenty se nevyplati :D dik

ted me uz PC vazne zacal zlobit, nejkdy se vypne sam od sebe monitor a musim dat restart, nekdy se PC sam od sebe restartuje, nekdy i behem startu/restartu zatuhne v jakekoli casti zapinani, nekdy se pri startu PC monitor zapne nekdy ne, cim to muze byt? ten zdroj ted co nejdriv vymenim za jiny a uvidim ale doufam ze tim to neni

muze to byt tim co myslim ja? nekdy se podeve zapnout monitor kdyz vstupni 16 konektor nebo kolik ma kontaktu pridrzim ho k zakl. desce a on se rozjede, nekdy ale ne, muze byt chyba v zakl. desce? treba je ten konektor zlomeny nejak nekde nebo studenak nejaky???

nalomené konektory jsou záhada, mě spíš přijde divné, že se pc rozjíždí/nerozjíždí, co mam já konektor, tak monitor je nezávislej ja PC, - odpojim/připojim, počítači je to defacto jedno, takže pokud mu nejde monitor/konektor tak by měl komp normálně chodit,ne? A jak už jsem tu rejpal: Když má kvuli zdroji WakeOnLan, proč by nemohl mít ještě RealVNC kvuli monitoru :-D

skousel sem 2 zdroje aji 2 monitory a´PC ze se restartuje neni kvuli monitoru ne, ty kontakty to me jen tak napadlo, ale cim jinym by to mohlo byt? a PC se rozjizdi ale monitor ne ale nekdy zas jo, pri restartu se zas stava ze zatuhne nacitani PC a to taky urcite nebude monitorem

jestli je to zakladni deskou, mam liteon NA-380 s procesorem intel pentium 4 2,66GHz , znate nejakou desku ktera neni nejdrezsi a neztracela by na vykonu? musi mit toAGP a DDR pro RAM a esli nakou znate dopotucte (jestli mmuj problem teda je v zakladni desce, ted cekam jen na vasi reakci :D dik diky