Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spousteni PC softwarove?

dobry den, kdyz mam 2 PC spojene siti, jde nejak softwarove spoustet pocitac pomoci druheho pocitace v siti? pokud ne staci napsat NE. dekuji, (nemam totiz od nej vypinac a nez nejaky sezenu tak se mi do nej nechce lozit pokazdy s kouskem dratku).

diky, ale ted to zas nemuzu odskouset :D na dnes sem prisel ze skoly a muj PC nespusti monitor (bud se vubec nezapne nebo se zapne a hned vypne, nevite cim to muze byt? dovcerejska vse fungovalo vyborne a grafika je pul roku stara tak tou to snad neni. ted pisu z druheho PC bo muj opravdu nejde, nevite cim by to mohlo byt? dik

musis start -spustit- zase napsat CMD, pak se pomoci přikazu "cd" a "cd.." dostat do adresasre kde to je a pak vytukat "wol XXXXXXXX" kde XXXka jsou MAC sitovky,ktera ma byt probuzna

wol MAC_adressa

ulozeno jako soubor s koncovkou .bat libovolně nazvaný, dulžita je koncovka. A musi to bejt ve stejným adresari
(bacha at to neni lucinka.bat.txt - musi to byt spustitelne)

AHA, beru všechno ZPĚT :-D, myslel jsem, že jsi začal používat tu druhou utulitu. To je navod na ni, pokud mas to hezké okénko a nic to po buzeni nedělá,pak:
a) mas bud spatne opsanou IP/mac
b) sitovka na druhem kompu nepodoruje WoL
c) na druhem kompu, neni zaplat podpora v BIOSu
d) neco jineho :-p

hmm tak sem skusil spustit PC este pred vymenou zdroje rozjel se uplne bez problemu jedine co sem udelal je, ze sem kompletne odpojil z elektriny druhy PC (oba dva PC sou ve stejne zasuvce ja vim ze by nemely :-D) myslite ze to je tim? ze za zasuvka neunese 2 PC a proto se nespusti monitor? (ale doted jely oba dva)

Zasuvka by s tym nemala mat nic (ak je urobena poriadne tak mozes mat v nej zapnutych PC aj 4, a vypnutych PC aj sto :-)). Ak sa problem objavuje pri pohnuti zasuvkou v stene, zavolat na to elektrikara.
Skor by som povedal ze je to nahoda a problem je zdroj/zakl.doska, alebo mas nalomeny drat v predlzovaku 230V alebo studenaky v zdroji apod.
Problem musis trochu ohranicit (nepouzivat ten predlzovak co mas apod. a kable poriadne dotlacit...).

ok tedka 3 restarty to spustilo normalne takze az se problem zase dostavi tak skusim ty kabely vymenit a vsecko "dotlacit" :-D ale zatim vse jede akorat starsi PC sem tam zamrzne ale po dvou restartech zas jede ok :D nejaky cas, ale to resit ani moc nebudu bo do nej dokupovat komponenty se nevyplati :D dik

ted me uz PC vazne zacal zlobit, nejkdy se vypne sam od sebe monitor a musim dat restart, nekdy se PC sam od sebe restartuje, nekdy i behem startu/restartu zatuhne v jakekoli casti zapinani, nekdy se pri startu PC monitor zapne nekdy ne, cim to muze byt? ten zdroj ted co nejdriv vymenim za jiny a uvidim ale doufam ze tim to neni

muze to byt tim co myslim ja? nekdy se podeve zapnout monitor kdyz vstupni 16 konektor nebo kolik ma kontaktu pridrzim ho k zakl. desce a on se rozjede, nekdy ale ne, muze byt chyba v zakl. desce? treba je ten konektor zlomeny nejak nekde nebo studenak nejaky???

nalomené konektory jsou záhada, mě spíš přijde divné, že se pc rozjíždí/nerozjíždí, co mam já konektor, tak monitor je nezávislej ja PC, - odpojim/připojim, počítači je to defacto jedno, takže pokud mu nejde monitor/konektor tak by měl komp normálně chodit,ne? A jak už jsem tu rejpal: Když má kvuli zdroji WakeOnLan, proč by nemohl mít ještě RealVNC kvuli monitoru :-D

skousel sem 2 zdroje aji 2 monitory a´PC ze se restartuje neni kvuli monitoru ne, ty kontakty to me jen tak napadlo, ale cim jinym by to mohlo byt? a PC se rozjizdi ale monitor ne ale nekdy zas jo, pri restartu se zas stava ze zatuhne nacitani PC a to taky urcite nebude monitorem

jestli je to zakladni deskou, mam liteon NA-380 s procesorem intel pentium 4 2,66GHz , znate nejakou desku ktera neni nejdrezsi a neztracela by na vykonu? musi mit toAGP a DDR pro RAM a esli nakou znate dopotucte (jestli mmuj problem teda je v zakladni desce, ted cekam jen na vasi reakci :D dik diky