Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Černá obrazovka u stolního PC

Ahoj, mám problém a prosím o pomoc. Dneska jsem si zapl PC: zapl jsem monitor, potom PC. Ale nic mi nenaběhlo, prostě černá obrazovka, zkoušel jsem PC restartovat, vypojit a zapojit obrazovku z počítače a z elektřiny, ale nic. Obrazovku mám cca rok a čtřičtvrtě. Začátkem září na opravě, špatné napájení - napájení to být nemůže(myslím), protože s tím byl jiný problém. PC: Windows XP, grafická karta NVIDIA 7600, Intel 3200+, stolní PC.
Díky

mě se to taky už dvakrát stalo a je to graf.kartou.prodal jsem mou starou geforce 8500 za ucelem koupení nové a mám to ted připojené na integrovanou grafiku,a kdyz tam dám větší rozlišení jak 2048*1536 tak mi to po nějaké době,taky klekne.když pustím repro tak je slyšet jak to najede do windows ale obrazovka je černa.a ani po několika restartech se to nezměnilo.musel sem to celí přeinstalovat