Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MP3 zvuk se mění...

Dobrý večer,chtěl bych se zeptat...Mám v PC nějaké MP3,ale některá skladba jde v hlasitosti silněji a jiná zase slaběji,takže musím stále zesilovat nebo ubírat v reproduktorech...Jde s tím něco udělat,aby byl zvuk stále stejný? Děkuji

P.S. a pozrel som si ten navod k mp3 gain, a obsahuje presne vsetko co potrebujes, a mal by to robit dobre.
kliknes na
pridat subory
analyza - skladba - mal by ti u kazdej vypisat uroven v dB
uprava - skladba
upravi vsetky na rovnaku hlasitost.

Nic ine neklikaj ani nemen. V okienku o hlasitosti nechaj 89.0dB
Nepouzivaj ine metody (uprava-album, normalizacia) - ptz to co robia tie metody ty robit nechces.

Ak sa ti zda ze to nema rovnaku hlasitost, tak sa vymackni co konkretne sa ti zda nahlas a co sa ti zda ticho a ako si predstavujes vysledok.