Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký počítač na hry

Prosila bych poradit nějakou sestavu na hry( san andreas, call of duty,seriou sam , wolfstain), a ještě aby fungoval internet.Rodiče by ho chtěli koupit dětem , aby si mohly u nich občas hrát, máme počítač na hry doma ale ten stál kolem 25000,-Potřebovala bych poradit něco levnějšího díky

Začněme od zdroje, doporučil bych Fortron s nejlepším poměrem kvalita/výkon/cena,
dražší jsou Enermax, Chieftec, SeaSonic atd. Vždy se dvěma 12V větvemi:

2wbbjq

Desky jsou super GigaByte, pořádné jsou od 3-8 tisíc, pokud nechceš přetaktovávat,
tak asi 3000 můžeš ušetřit, k tomu je akorát grafika GB GF 8800 GT,
stejně tak grafika GTS jsou nedostupné (dražší cca o 1300.)

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 K0BT0BXFG8

Doporučuji počkat a nebrat ATI karty.
Skříň je skoro zadarmo a bez problémů, pomineš-li málo atraktivní vzhled:

ysuqgw

Raději se informuj o počtu 12 cm větráků v balení.

HDD nejméně 320-500 GB SATA2, NCQ, když to podporuje deska.
Další kousky viz. výše.