Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký počítač na hry

Prosila bych poradit nějakou sestavu na hry( san andreas, call of duty,seriou sam , wolfstain), a ještě aby fungoval internet.Rodiče by ho chtěli koupit dětem , aby si mohly u nich občas hrát, máme počítač na hry doma ale ten stál kolem 25000,-Potřebovala bych poradit něco levnějšího díky

pocitac na hry nemoze byt "neco levnejsiho". Hry su najviac narocne na uplne vsetko co je v PC.
Aky PC na konkretne tie menovane hry to netusim, pretoze hry nehram, ale obvykle su na obale hry napisane doporucene poziadavky tej konkretnej hry na HW, tak kupit taky aby to splnal.

Mám sestavu napíšu Vám její složení a chtěla bych poradit jestli je to správně , že by jsme podle toho složily něco podobného ,nebo mi poraďte co by mělo bít jinak díky MB ASUS A8N-E
AMD Athlon 64 3200+BOX, s939
DDR 512MB/400 MHz
HDD Seagate 160GB, 7200ot.,SATA
DVD+-R/RW/RAM LG GSA- 4167B
Case DEBUT
Zdroj modecom 350W , ATX, 12cm FAN
FDD 3.5, 1.44MB
VGA Saphire Radeon X800GTO2, 256MB
DDR, PciE
Máme ho skoro dva roky tato sestava stála 23000,-můžete mi poradit kolik by stála dnes děkuji moc
doufám, že je to všechno,že jsem na nic nezapoměla

Je tady někdo kdo by mi našel nějakou sestavu abych se mohla podle něčeho řídit, aby byla lepší než ta moje, a fungovala hlavně na ty lepší hry a byla novější.
Koukla jsem na aukro nebo aukci teď neví prodávají tam i nové sestavy, tak prosím koukněte a poraďte mi nějakou děkuji moc Jana

Já nechci nejlevnější mrchu za 10, ale tak do těch 25000, kdybych věděla jaký je mezi tím rozdíl třeba mezi těma co jsem tady navrhla tak Vás s tím nebudu otravovat a koupím si to sama. Ale doufám, že je Vás tu dost co tomu rozumíte tak proto Vás prosím o rady.
Nechci dopadnout tak , že koupím počítač za 25000,- a potom zjistím ,že je k ničemu, že mě tam jako laikovy nacpaly nějaký nepotřebný věci doufám , že mi rozumíte a děkuji za trpělivost

Do petadvaceti? Tak to urcite neco poskladame. S dovolenim na AMD platforme ;-):

MB: neco na AMD 690G sade - je toho dost, zalezi jen na velikosti desky a bedny.
CPU: AMD X2 5000+ EE - vic nema fora, navic je tam dobra cena.
Chladic: nejsi-li netopyr, staci box.
RAM: 2GB v dualu - ja doporucuju Corsairy DDR2 800MHz s nizkou latenci.
VGA: sam sobe nadelim GB ATI HD3850. Nadel si taky.
HDD: pul tera. Nejlepsi pomer C/V v dnesni dobe. Doporucuju Samsung, samozrejme SATA2.
DVD: ja strkam do pecek LG, takze doporucim LG. Asi H62N SATA.

S peknou bednou a vykonnejsim zdrojem se jiste do 25k bohate vejdes.

Jo a prosimtě v jiných článcích jsem četla , že píšete jak je dobrá GF 8800GT, v tomto případě je to nahrazeno čím , nějak se v tom nemůžu vyznat, já vím že otravuju ale kdyby jste nechtěli tak mi neodepíšete že díky

No vidiš tak to právě nechci tak jestli můžeš tak mi dej tip na nějakou sestavu, jestli taková nějaká existuje , vím že jsi mi to tu už vypsal, ale potřebovala bych to trošku podrobněji,některým tvým pojmům nerozumím

Procesor AMD Athlon64 X2 6000+BOX (3.0GHz, sAM2, Windsor, 2x1MB) 125W 4 200 Kč
Chladič na CPU Scythe SCNJ-1100P Ninja Plus Cooler Rev.B 1 100 Kč
Základní deska Asus M2R32-MVP - ATI CrossFire Xpress 3200 2 300 Kč
Operační paměť A-Data 2048MB DDR II 800MHz Extreme Edition (2x1024MB) cl4 2 100 Kč
Grafická karta Palit 8800 GTS 320MB, PCI-E 7 500 Kč
Pevný disk Western Digital WD5000AAKS - 500GB SATA II 3 000 Kč
Optická mechanika ASUS DRW-1814BLT černá SATA (DVR±R 18x, DVD+R9 8x, DVD-R DL 8x, DVD+RW 8x, DVD-RW 6x, DVD-RAM 14x) LightScribe 750 Kč
Case AplusCase CS-188AF - Middletower 1 250 Kč
Case a zdroj Corsair VX450 450W 1 800 Kč
Orientační cena celkem (s DPH) 24 000 Kč
Co by jste mi řekly na takovouhle sestavu díky za názory a rady

Chladic an procesor je trosku zbytocny...boxovane nie su velmi hlucne resp ovela menej ako tie na grafikach...skor usetrene peniaze vraz do chladica pre grafiku ak to vobec pojde. Ak nie zmier sa s mensim ci vacsim hukotom pri hrani hier.
A neviem, co ma Maso proti Corsairom, ale u mna je to dostatocna zaruka znacky.

Těžko poradit. Kupovat drahé a žravé modely jako 8800 GTX, nebo 2900XT se už nevyplatí. Nadruhou stranu konkurence pro tuhle kartu (8800GT) je o něco slabší ATI 3870, která ovšem taky zatím není na skladech. Jediná výkonná, výhodná a hlavně na skladech je karta ATI 3850 - tam je ale výkon nižší než u 8800 GT a 3870.

Tak o tom jsme taky uvažovaly ,že to vyměníme.
Ale každý radí něco jiného stejně si to budu muset nechat sestavit v obchodě, u nás je prodejna TSBOHEMIA tak nevím jaké tam mají ceny, ale asi to bude nejlepší, abych to nemusela posílat poštou při nějaké reklamaci.
Jen jsem potřebovala vědět s jakým základem tam mám přijít ,aby si neřekli nojo ta tomu nerozumí tak jí dáme to co nepotřebujem.

Začněme od zdroje, doporučil bych Fortron s nejlepším poměrem kvalita/výkon/cena,
dražší jsou Enermax, Chieftec, SeaSonic atd. Vždy se dvěma 12V větvemi:

2wbbjq

Desky jsou super GigaByte, pořádné jsou od 3-8 tisíc, pokud nechceš přetaktovávat,
tak asi 3000 můžeš ušetřit, k tomu je akorát grafika GB GF 8800 GT,
stejně tak grafika GTS jsou nedostupné (dražší cca o 1300.)

http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10512007 K0BT0BXFG8

Doporučuji počkat a nebrat ATI karty.
Skříň je skoro zadarmo a bez problémů, pomineš-li málo atraktivní vzhled:

ysuqgw

Raději se informuj o počtu 12 cm větráků v balení.

HDD nejméně 320-500 GB SATA2, NCQ, když to podporuje deska.
Další kousky viz. výše.