Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HESLO

Ahoj potreboval bych zjistit heslo do windows..kamos nemuze na Pc to vite rodice :D a oni mu ho za heslovali ale obcas mu ho pusti a ja bych prave se chtel zeptat jestli se to da obejit a jak pls moc :D predem dik

loading...

kdo potřebuje zjistit heslo? je to v nějakém souboru - zazalohuju, resetuju, používam, hodim zpět originál heslo/hash.

pokud je kamarád šikovný, tak si bude meizitim kopirovat porno, a ikonky pozdží... nic jsem nevygooglil ale divil bych se kdyby neexistoval fake login do winXP.

[http://img.alibaba.com/photo/11475911/KeyShark_Hard ware_Keylogger.jpg]
Jinak pokud ma kamarad penize - tohle je idealni keyloger. Vždycky když jdu k nam do banky a vidim ty jejich kabely směřující k zákazníkovi na něj myslím, stejně tak myslím na to jestli by byl dost rychlej.

Atmel AT89C2051 microcontroller (or AT89C1051, AT89C4051)
AT24C512 serial EEPROM chip (or compatible)
12 MHz crystal
2 x 33p capacitor
10 uF capacitor
10 k resistor
small push-button

Nebo pokud je šikovnej, tohle jde sehnat do dvou kil i s nanukem :-p