Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HESLO

Ahoj potreboval bych zjistit heslo do windows..kamos nemuze na Pc to vite rodice :D a oni mu ho za heslovali ale obcas mu ho pusti a ja bych prave se chtel zeptat jestli se to da obejit a jak pls moc :D predem dik

loading...

Spravny postup je ist za rodicmi a povedat ze chce pouzit PC nech zadaju do okienka heslo.
Na to heslo asi maju rodice nejaky dovod, ze.
Obist sa to neda jednoducho (da sa to zlozito ale radit mu to nebudem), a je to vobec heslo do Windows? Nie je to heslo v BIOSe?

Samozřejmě, že to obejít lze, co ale nelze obejít, alespoň morálně ne, je právo rodičů disponovat SVÝM počítačem se SVÝM softwarem. Bohužel, velmi často si děti pletou rodiče s dojnou krávou a automatickým nepřítelem. Rodiče asi vědí, proč omezují přístup svého "nadějného" potomka k počítači. Zkuste, alespoň jednou, nepřemýšlet o omezeních ze strany rodičů vůči vám jenom z úzkého pohledu vlastního ega a vlastní touhy po požitcích. Třebas příjdete na ledacos zajímavého, co vás doposud nenapadlo.

Každý heslo se dá obejít, záleží na tom, jak moc máš čas. Některý hesla můžou být za chvíli rozlousknutý, jiný můžou trvat desítky minut, hodin, let i století... Pokud jsou rodiče lamy, tak se to heslo dá změnit nebo udělat nový uživatel. Ale v každým případě na to přijdou :-D Pokud jsou trošku zběhlí, tak synkovi udělali omezenej účet a tímpádem si neškrtne.