Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odešel mi zdroj?

Během hraní mi zhasl monitor a nahlásil chybí signál.Když připojím PC k síti rozsvítí se ledka na zákl.desce a jde proud do USB, myši a klávesnici.Když zapnu PC rozsvítí se kontrolka na bedně, cuknou ventilátory na bedně a procesoru a tím
to končí..Je v háji zdroj, nebo něco jiného? Dík.

Je to docela klidně možné, ale také docela klidně mohlo odejít cokoliv, co je na ten zdroj připojeno. Nelze to prostě jenom tak tak určit. Zkus odpojit úplně všechno, nechej jenom desku a procesor a když se to udrží zapnuté, tak přidávej paměť, grafiku ...