Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Expres-barva písma

Dobrý večer, přestal mně fungovat při psaní zprávy výběr barvy písma.:-( Vše ostatní,/tučné+kurzíva+podtržené/,ale funguje.Používám W XP home.Neporadí někdo co s tím? Děkuji !!!

Centrum s tím nic mít nebude. Eva_M měla na mysli, vyzkoušet to v nějakém programu z kancelářského balíku MS Office (Word, Excel, Power Point...) pokud jej máš a dát sem vědět, jestli to jde v nich, nebo ne.
Ono by to možná mohlo i souviset. Bývá to provázáno (např. kontrola pravopisu v OE) a pokud se něco po... ve Wordu, může se to projevit i v Outlook Express (asi/možná/snad).

Díky moc, Office nemám,nepoužívám, jen free Word+Exel+PP na zobrazení.Jinak jak jsem psal, ve WordPadu OK a teď jsem zkusil i v alternativním Abiwordu, kde jdou barvy písma rovněž v pohodě.V OE kontrolu pravopisu nepoužívám.Převážně píší v poště Opery, kde není HTLM.Takže, když chci trochu barevně tvořit :)), použiji OE.Za odp.díky !!!

Takže zatím nepomáhá nic.Prostě barva nefunguje.Nepomůže ani změna písma.Když nastavím barvu ve formát,písmo atd.,v rámečku se změní na požadovanou, ale při potvrzení OK opět nic.Prostě písmo je stále černé.Po dohodě s Kráťou jsem zkusil přeinstalovat IE7, ale nic se nezměnilo-ani jsem tomu moc nevěřil.Leda tak kdyby byl někde samostatný OE, ale asi těžko. :.(