Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Gmail na vlastní doméně - nelze nadefinovat filtr "Označ jako přečtené"

Ahoj všem, prosím o radu :-)

U gmailu mám obvyklý email ve tvaru mojeposta@gmail.com . Kromě toho nyní zkouším provozovat emaily na vlastní doméně za použití technologie gmailu (Google Apps), takže mohu používat až 100 emailů ve tvaru cokoliv@mojedomena.cz . Webové rozhraní vypadá stejně jak u klasického gmailu, tak u Google Apps.

Ale zjistila jsem, že u emailů na Google Apps (tj. u emailů na vlastní doméně) nemám ve filtrech dostupnou volbu "Mark as read" = označ jako přečtené. U klasického gmailu je přitom tato volba normálně dostupná.

Pro ilustraci - vytvářím filtr pro emaily obsahující .cz :
Na klasickém Gmailu mám tuto nabídku gmail.jpg
zatímco na gmailu z Google Apps mám toto: apps.jpg

Můžete mi někdo poradit, v čem je problém, kde co nastavit? Není to nic důležitého, ale potěšilo by mě to ;-) Předem děkuju za snahu pomoct :beer:

Nepomůtu ti, ale mám vysvětlení: "Mark as read" se objevilo až v nové verzi rozhraní Gmailu. Ta je v provozu teprve pár týdnů, Google Apps zatím používá starou. Novou verzi chtějí nejdřív vyzkoušet na "obyčejných lidech" (jestli se nenarazí na nějaké nečekané problémy), až potom ji pustí do Google Apps.