Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Chtěl bych koupit grafickou kartu pro hraní náročnějších her jako Crysis,Bioshock apod.
do 4 000 Kč.

Plánovaná sestava:

Základní deska:ASUS M2R32-MVP, ATI CF Xpress 3200/SB600, DualCh DDR2 800, 2xPCIe x16, SATA II RAID, eSATA, FW, GLAN, 8ch audio, scAM2

Procesor:AMD Dual-Core Athlon A64 X2 4400+ EE (65W) 64-bit Brisbane BOX socket AM2

Pamět:2×1024MB DDRII 800 A-DATA (LFT warranty) , AED1024A

Poradí někdo?

Teď jsem očkem mrknul na alzu a co nevidím? Tuhle kartu mají skladem (1-2 kusy) od Asusu. Je tam i něco s 3870, ale zároveň je v popisku zmíněno i 3850, takže nevím. Každopádně by to mohlo znamenat, že tento týden se už dostanou i do našich obchodů. Nebo je to jen nějaká poplašná zpráva.

Grafickou kartu si chci koupit, aby mně vydržela delší dobu,to je fakt. Ale GF 8800GT 512RAM jsem nikde nenašel za mín,než za 6000kč. Přitom původně jsem chtěl kartu do 4000kč. No ještě si to budu muset promyslet.Momentálně nemám tolik peněz.Nebo počkat až po Novém roku.

Dobry den potreboval bych poradit mam procesor AMD Sempron 2600+1,6Ghz a nevim jakou grafickou kartu mam koupit aby mi sli dobre naky novejsi hry.Zatim v pocitaci mam grafiku nvidia Geforce 4 mx 440 a nic moc ale de mi GTA : San Andreas bez sekani tak mi poradte dik.

Ale zajimalo by me proc kamosovy se sekaji nektery hry min nez me kdyz ma slabsi komp nez ja? On ma procesor 900MHz a stejnou graf.kartu jako ja tak to jako fakt nechapu jen mam strach abych si nekoupil nakou grafiku a nedelalo to to sami. to fakt nechapu:-|

rad bych zahral nejake lepsi hry a bude mi stacit Sapphire Radeon HD 3650 512MB DDR3 PCIE TV-out dual DVI -

Popis produktu
• Podpora DirectX10.1
• CrossFireX™
• Zabudované HDMI s 5.1 Audio
• UVD - Integrovaný video procesor - snižuje vytížení CPU při přehrávání HD videa
• 55nm design
• Shader Model: 4.1
• ATI Avivo™ HD video technologie zajišťuje výbornou kvalitu obrazu a eliminuje "Ghosting Effects" při přehrávání videa

Takt Jádra: 725MHz
Takt Paměťí: 800MHz
Paměť: 512MB, 128bit DDR3
Chlazení : Jednoslotové
Výstupy : 2x DVI(HDCP), TV-out
Rozhraní : PCI Express 2.0