Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém rozchození internetu na Win98

Zdravím, mám problém rozchodit internet na pc který běží pod Windows 98 Second Edition. Z wifi routeru mám vedený jeden kabel do switche, z tama jde jeden kabel do pc který běží pod WinXP (dphc), ten jede v pohodě. Pokud druhý kabel ze switche připojím k pc pod Win98, internet nejde. Zkoušel jsem tam dát dhcp, zkoušel jsem tam dát i pevnou ip adresu, bránu i dns, podle udajů které jsem vyčetl ipconfigem z pc pod WinXP, ale ani jedno nefungovalo. Nefunguje to ani když je zapnutý pouze pc s Win98. Napřímo bez switche to vyzkoušet nemůžu. Protokol tcp/ip tam nainstalovaný je, síťovka je taky v pořádku a řádně nainstalovaná. Firewall tam žádný není. Kabel je v pořádku. Předem díky.

Ano nastavoval jsem to přesně podle stránky kterou si tu postl a i přesto mi to vyhazovalo u ip adresy 0.0.0.0. Teď se k pc nedostanu. Ale téměř jistě to bude přesně jak píšeš. Zkusím odinstalovat vše co se týče síťě a znovu to nainstalovat a mělo by to jít. Případně přeinstaluju celé Win98, když bude potřeba. Mockrát díky.