Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chyba biosu

Dobry den, mam problem pri hrani dojde najednou k restartovani pc s modrou obrazovokou bohuzel nestihnu presict co se v ni pise, a po restartovani mi nabehne vypis format checksum bios error, floopy disk A insert diskette, tak jsem to restartoval znovu a vynuloval se mi cas i datum toto se stalo poprvy jinak modrou obrazovku vidim casto prosim pomozte diky:.(

to mozna bude ono protoze po restartu vydava pocitac divny zkuky a zdalo se mi ze to vychazi z neceho na zakladce co pripomina baterku, jinak viry nemam,ovladace sem nedavno preinstaloval a v tom EventViewer se moc nevyznam spis nevim co mam hledat, a to napeti se da zjistit napr v Everestu?