Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s reinstalací Nera

vcera somodinstaloval nero 7 ultra edition a nainstaloval nero start smart essential,mal som tma aj nero recorda ine tie veci na prekodovanie,ale nero home mi vypisovalo,ze prestal spravne fungovat,tak som ho odinstaloval znova toho nera a potom nainstaloval a pozeram ziadna nero record tam uz nie je ani dalsie veci na prekodovanie,ako to?
Změna předmětu, původně: nero (mif)

Jestli jsi měl NERO ULTRA, tak se tě při odinstalaci nebo přeinstalaci
musel NERO dotázat, jestli chceš zachovat původní číslo.
Stačí zadat do nové verze původní číslo a všechny funkce budou odemknuty.
Určitě použij při instalaci nejmíň ULTRA verzi, zkus 7.9.6.0. z cdr.cz:

www.cdr.cz

Najeď si na AHEAD - NERO a sjeď dolů, verze jsou v CZ, případně:

http://cestiny.idnes.cz/pn/neroburningrom5018000805 .html