Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC padá internet

Dobrý den, mám připojení od UPC (Karneval),a nejsou "ňáké infa" o tom ,že by jim padal net? Asi tak 5 denně. Mám notebook a pokaždé když spadne tak to opravím jednině tím, že restartuji síťový adaptér prostě ho v nastavení síti zakážu, opět povolím a jde. V nastavení jsem kdesi vyšťoural že mam zapůjčenou IP adresu např. v 12:00 a vyprší v 17:00. Nejedu přes žádný router klasicky přes jejich modem. Nevím jestli tu přímo ta otázka patří, ale nevíte jak to nakonfigurovat aby běžel stále? Neinstaloval jsem žádný software. Celých 8 měsíců šel v pohodě. Děkuji.

Po ctvrtecnim vypadku UPC internetu, internet funguje bez jakehokoliv vyoadku nebo snad snížení rychlosti, tudiž problém vyřešen museli mít oni kdesi chybu. A to mi notas jede v asi tyden ? A ani jeden vypadek. Pres 18 hodinovy vypadek jsem mel vypnutý MODEM tak jestli to nebude tím netuším, ale každopádně problém vyřešen.