Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s grafikou

Dobry den,byl jsem u kamarada pomoct mu s problemem s udajne s problemem s mysi.Slo o to,ze obraz kurzoru se nehybal,ale pc na pohyb mysi reagovalo tzn.(ikony se oznacovaly atd.:).Pc sem projel aktualnim antivirem a nic jsem nenasel.Zanedlouho se mi zacaly na plose objevovat jakesi body,neco jako zrneni a neustale se mnozily.Tak sem si rekl,budou to spatne ovladace od grafiky(nVidia GeForce 6200 TurboCache).Po preinstalovani ovladacu se vsak situace jeste rapidne zhorsila a to tak,ze pc se vlastne vubec neda pouzivat.Nevite prosim cim to muze byt,chtel byh tento poblem umet priste opravit.

Ps:Dobre pripojeni monitoru k pc sem kontroloval,jo a jeste na koci bootovaci obrazovky win se objevilo jakesi zvlneni.Pak se zacala velice casto objevovat cerna obrazovka,ktera se stridala se zohizdnenou plochou.Ovladace byli stahnuty primo z webu nVidie

Dik moc za pripadne tipy

potrebuju pomoci
mam problem s grafikou...mam ati radeon x1650 pro 512 mb a kdyz hraju na kou hru tak mi po chvilce se bud sekne pc nebo zmodra obrazovka(Byly zjisteny potize a proto byl system windows ukoncen...) poradi mi nekdo?muze to byt zdrojem?mam 300w piste na TomasSkryja@seznam.cz