Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dá se nějak zjistit, co se nelíbí instalační službě?

Windows XP Home, SP2. Když chci spustit instalaci ActiveSync, vyskočí na vteřinu cedule: "preparing to install"

[http://img227.imageshack.us/img227/2100/preparingin stalllq5.th.gif]

po vteřině vyskočí: "Instalace nebyla dokončena" (ona se ani nespustila)

[http://img100.imageshack.us/img100/8783/instalacene bylasr5.th.gif]

dá se s tím něco dělat?
Stáhnul jsem si nový Windows-instaler (WindowsInstaller-KB893803-v2-x86.exe)
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?fam ilyid=889482FC-5F56-4A38-B838-DE776FD4138C&displayl ang=en
Zkouše resetovat atd, výsledek je stále tentýž. Žádný log, proč se to nespustí jsem také nenašel...

Dôvod, prečo sa inštalácia nepodarila, by mal byť zapísaný v systémových udalostiach (Win+R, eventvwr).

Aby sa vytváral log, musí sa spustiť inštalátor aj s nejakými parametrami:

msiexec /i SampleFirst.msi /l* SampleFirst.log

Ak budeš chcieť ešte podrobnejší log, tak potom:

msiexec /i SampleFirst.msi /l*v SampleFirst.log

Z toho logu je zaujímavá v podstate len táto časť:

Začátek akce 10:43:29: CA_SET_LAUNCHONFINISH
Akce ukončena 10:43:29: CA_SET_LAUNCHONFINISH Vrácená hodnota 3
Akce 10:43:29: SetupCompleteError.

Akciu CA_SET_LAUNCHONFINISH sa nepodarilo úspešne vykonať, čo v skratke znamená, že inštalačný súbor obsahuje chybu, ktorá sa nedá (nejako jednoducho) obísť.
Teoreticky by mohlo pomôcť nainštalovanie Visual Studia a MS SQL Servera (message259571.html), prakticky môžeš len hádať, čo mal na svojom počítači nainštalované ten, čo tú inštalačku testoval.

Akú verziu inštaluješ? Odkiaľ si ju stiahol? V každom prípade, inštalačný súbor je chybný, takže sa dá čakať, že na stiahnutie bude k dispozícii opravená verzia.