Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Chavez posunuje čas ve Venezuele o půl hodiny!

Rozmary venezuelského prezidenta Huga Cháveze neberou konce. Po názvu země, vlajce a znaku se rozhodl změnit také čas, kterým se Venezuelané řídí. Od 9. prosince si všichni posunou hodinky o půl hodiny zpět, rozdíl oproti greenwichskému času se totiž zvětší ze 4 na 4,5 hodiny.
::):-D
Více zde:
http://zpravy.idnes.cz/chavez-meni-cas-chce-doprat- delnikum-vic-slunce-fle-/zahranicni.asp?c=A071129_0 74146_zahranicni_jan

Svrbí mi prsty to tu zamknout, nejsme na novinky.cz, takže když už tu je politika, nebo spíš "politika", bude se tu mluvit slušně a ne tohle.

Mimochodem debaty ajťáků o politice bývají obzvláště nevkusné, protože si ne vždy uvědomují, že politika není binárně černobílá, TRUE nebo FALSE... tím nechci generalizovat jen na to pozor.