Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OT: Chavez posunuje čas ve Venezuele o půl hodiny!

Rozmary venezuelského prezidenta Huga Cháveze neberou konce. Po názvu země, vlajce a znaku se rozhodl změnit také čas, kterým se Venezuelané řídí. Od 9. prosince si všichni posunou hodinky o půl hodiny zpět, rozdíl oproti greenwichskému času se totiž zvětší ze 4 na 4,5 hodiny.
::):-D
Více zde:
http://zpravy.idnes.cz/chavez-meni-cas-chce-doprat- delnikum-vic-slunce-fle-/zahranicni.asp?c=A071129_0 74146_zahranicni_jan

loading...

Svrbí mi prsty to tu zamknout, nejsme na novinky.cz, takže když už tu je politika, nebo spíš "politika", bude se tu mluvit slušně a ne tohle.

Mimochodem debaty ajťáků o politice bývají obzvláště nevkusné, protože si ne vždy uvědomují, že politika není binárně černobílá, TRUE nebo FALSE... tím nechci generalizovat jen na to pozor.

si svrb dál, hlavně že lhaní nevadí, to tu může být i měsíce, jamile pravda, ale ne ta official, už se to tu zamyká.. před volbami to samé, politika tu mohla být, když to byl ten správný názor, jakmile ne, zamikalo se. Tak si to užij.

neztrapnuj se, dosli ti argumenty ? jde to videt. A pokud se ti neco nelibi s vytahovanim threadu, tak si stezuj autorum tohohle fora, ze to tak je udelane. Nebo na stare thready se odpovidat nesmi ? (ovsem samozrejme jen pokud odpoved neni "nekomu" zrovna prijemna ?) je mi te lito synku.