Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde herní zařízení

dobry den.nejedemi herní zařízení hardware(gamepad,volan) to načte ale při nahravaní ovladaču to napíše nelze dokončit)
při instalaci zařízení došlo k chybě.Neplatné udaje.než sem formatoval hardisk tak šlo vše ok.

Pořád jsi nenaznačil, co máš za Windows, to se dost hodí.
Postupoval jsi přesně podle txt, doc s názvem Readme nebo Install
z CD, přidaného ke tvým zařízením?
Ve tvém případě bych odinstaloval soft k železu, odebral bych
patřičné železo ze Správce zařízení, přečetl bych návod z CD,
restartoval atd...
Budeš-li mít někdy žlutý otazník ve Správci železa, pak ti ovladač
najde ve spolupráci s Googlem free program:

udi.html

Tohle ale vyzkoušej až po krocích uvedených předem.