Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj pro tuto sestavu?

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jaký si mam koupit zdroj myslim si že ten muj nestačí protože pri zapnutí pc musim všechno vypnout,jako bedny a vytahnout usb Aby najel.Pokud to mam zapojene tak porad načita osobní nastavení,moje sestava:procesor:INTEL(R)CELERON(R) CPU 2.53 GHZ
L2 CACHE 256 KB
PAMĚŤ:1024 MB 800 MHZ
ZAKLADNÍ DESKA:ASROCK 775i65G
VGA:RADEON 9600 SERIES SECONDARY 256 MB
HDD:ST38 02 11OA (74 GB,IDE)
ZDROJ:LC-POWER 350W
CHLADIČ:ARTIC-COOLING FREEZER 7 PRO
WINDOWS XP HOME EDITION-SERVIS PACK 2
Dirext:9
Díky za odpověd myslim že ten zdoj to nedava:-)
Změna kategorie, původně: Pokec
Změna předmětu, původně: zdroj (karel)

stalinovy slzy je poctivá chemie. z bílých tuzemských dryáků mám v plánu vyzkoušet nový bílý fernet, na tradiční lak na rakev už nemám dost mladé ledviny.
tazatel jaksi zapomněl vyjmenovat počet cd/dvd mechanik v pc které mají nezanedbatelný příkon, zato jestli má nebo nemá připojené repráky je fuk, protože bedny mají vlastní zesilovač a pc nijak nezatěžují (mají vstupní odpor 47kohm).
vzhledem k pořízenému boardu značky assrock budu předpokládat, že i zdroj je z podobně laciného kraje, a vzal to jako dobrý důvod pro koupi nějakého značkovějšího, kvůli plánované nové grafice i silnějšího zdroje. 400w tichý fortron z alfy může být dobrá volba.

připojený usb klíček je někdy problém, pokud bios nebo windows hledají další bootovací zařízení při startu.
příklad: moje notebůů má 3 usb díry vzadu, a jednu na boku. pokud mám zaraženou flasku v tom bočním konektoru, kašlou na nastavené pořadí bootování v biosu a nenaběhnou.