Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdíl mezi procesory

Poraďte, prosím, jaký je rozdíl mezi CPU AMD Athlon X2 BE-2350 se spotřebou 45W a AMD Athlon X2 xxxx+ EE (65W) zhruba na stejné frekvenci? Podepisuje se nějak spotřeba na výkonu?

Nepozeraj sa na frekvencie, ale na tie cisla pri tom oznaceni CPU tie zvycajne odzrkadluju lepsie skutocny "vypoctovy" vykon CPU.
Inac robia sa aj verzie len s roznou spotrebou takze je mozne ze je rezdiel len spotreba, ak sa chces bavit konkretne tak napis ktore dve konkretne CPU porovnavas.