Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je možné sledovat co se děje na jednotlivých pc v malé síti?

Má otázka je možná trochu naivní, omlouvám se, tolik sítím nerozumím. Je možné v jednoduché síti tvořené 3-4 počítači s XP, spojenými routrem, nad kterými mám plnou kontrolu, sledovat co se tam děje, do nejmenších podrobností? Že bych viděl obrazovku sledovaného počítače na svém počítači. Obávám se, že i kdyby to možné bylo, je to patrně dost obtížné.

Vzdialena plocha od Windowsu to sice umoznuje, ale zaroven odpoji uzivatela. Lepsi je UltraVNC. Pocitac, ktory chces vidiet musi byt nastaveny ako UltraVNC server. Ty musis byt nastaveny ako viewer. Viac sa docitas tu 36