Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wolfenstein - hláška GLW_StartOpenGL()

Ahoj všem, nevíte náhodou co znamená hláška GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem při instalaci hry Return....Wolf ??

Dík za radu

Ptakos
Změna předmětu, původně: Wolfenstein
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (LaKr) (Kráťa)

Asi budu za blbce, ale fakt to nechápu. Dříve jsem měl Win 98 a hra běhala normálně. Teď mám XP a nic. Ta hláška se mi objevuje pokud kliknu přímo na singlplayer - instalační soubor exe nikde na D nemůžu najít !!

S Wolfensteinem jsem si jednu dobu taky užil. Ve w98 běžel jak má, v XP nakonec taky, ale tuším, že nedopatřením také až po reinstalu win (ne kvůli té hře, na to jsem tou dobou prděl), jak píše marekdrtic. Co to konkrétně dělalo a co instalátor vyžadoval už moje děravá paměť neudržela....

To jsem na jednu stranu rád, že se to taky někomu stalo. Pokud dám CD do mechaniky a otevřu ho, chybí tam prostě instalační soubor exe. Ale už se tím nebudu zabývat.Připadám si, jako bych seděl u PC první den :-) Každopádně díky za rady a za snahu. Ahoj všem Ptakos.

Máš zatrženo ve Windows zobrazovat i skryté soubory?
Nedovedu si představit, že předtím to šlo a včil ne.
Jaké soubory jsou na tom CD? Nejsou tam ISO, NRG nebo jiné soubory?
Případně bat nebo com soubory?
Jaké soubory se ti načtou po vložení CD do mechaniky?
V hodně divném případě bys tam mohl mít soubor INF,
na který by stačilo kliknout pravým myšem a zvolit Nainstalovat,
ale to je veliká utopie.