Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ake PC vybrat na obsluhu CNC stroja?

Ahojte,

potrebujem kupit hotove PC na obsluhu CNC stroja, kde PC obstarava vsetky vypocty a riadenie stroja.

Minimalne poziadavky od vyrobcu:
- 2 GHz
- 2 GB RAM
- USB 2.0
- WinXP (nutna podmienka).

Prosim o radu ohladom vyberu z hotovych modelov od vyrobcov Lenovo alebo FSC.

Vdaka.

do strojírenského provozu jsem se tazatele pokoušel nasměrovat na ipc (mimochodem nevím v čem nesplňují zadání).
ty mu nabízíš kancelářské pécéčko - i když je mi to divné, budiž.
ale nemyslím že tu arogance ve vyjadřování musí klesnout na úroveň žumpy na živě.