Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start PC

Chtěl bych se zeptat čím může být spůsoben pomalý start PC nemyslim Windows ale když to spouštím tak když už mají windowsi naběhnout tak obrazovka zůstane 30-60 sekund černá (někdy i déle) a až pak najedou windowsi který jsou normálně rychlý. Po spuštění nemám zaplý žádný programy kromě antiviráku. Už jsem kvůli tomu přeinstaloval windows a situace se nezlepšila :-( . Přdem díky za odpovědi.

PC:
Výrobce Dell
AMD Athlon 64 3800+
Paměť (RAM) 1023 MB

OT: Na poradně je pár lidí (a já mezi ně patřím), co nečtou dotazy typu "celá myšlenka v jedné větě bez souvětí", tj. podobným stylem, jako se ptáš ty. Tvůj dotaz jsem nečetl...

Svoje šance zvýšíš tím, že budeš psát pořádně.

A teď se do mě pusťte.

Pavel

Chceš abych napsal sloh s žádnou chybou a odstavcema ?? Nebo co ? Já jsem tím co sem napsal vyjádřil svůj problém bych řekl docela podrobně přesně v čem mam problem co mě jde a co ne ! Tak nevim proč ti to vadí rači si to přečti a skus mě poradit.. Regl jsem se sem dneska a jak na to koukam tak asi zbytečně když se mě ani skoro nikdo nesnaží pomoci a spíš naopak se mě snaži naštvat fakt super poradna hoši..

Nepatřím mezi puritány, co najdou jednu chybu na sto stránkách. Taky dělám chyby v pravopisu a stylistice, vím o tom. Nežádám po tobě dokonalost, ale snad bys mohl psát drobátko na úrovní (např. čárky v souvětí).

Já opravdu z principu nečtu dotazy tohoto typu (celá myšlenka najednou, bez ladu a skladu) a takovejch je tady víc.

Rád poradím, ale ne na povel. Jen jsem tě upozornil, nijak se do tebe nenavážím.

Pavel

a uz ste sa skusali pozriet, co sa vam po spusteni spusta? to, ze v status bare vidite po starte len jeden program neznamena, ze nebezia ine...napr. sluzby.

start > win + r > napisat "msconfig" (bez uvodzoviek) > otvori sa System Configurator Utility > prejst na poslednu kartu a tu vypnut vsetko nepotrebne.

a skusit zapnut PC s Safe mode (po re/starte mackat F8 a spustit v Safe mode) ci sa zapne pomaly aj vtedy. ak nie, tak vam start spomaluje nejaka sluzba. uz sa len dopatrat, ktora...vela stastia