Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý start PC

Chtěl bych se zeptat čím může být spůsoben pomalý start PC nemyslim Windows ale když to spouštím tak když už mají windowsi naběhnout tak obrazovka zůstane 30-60 sekund černá (někdy i déle) a až pak najedou windowsi který jsou normálně rychlý. Po spuštění nemám zaplý žádný programy kromě antiviráku. Už jsem kvůli tomu přeinstaloval windows a situace se nezlepšila :-( . Přdem díky za odpovědi.

PC:
Výrobce Dell
AMD Athlon 64 3800+
Paměť (RAM) 1023 MB

a uz ste sa skusali pozriet, co sa vam po spusteni spusta? to, ze v status bare vidite po starte len jeden program neznamena, ze nebezia ine...napr. sluzby.

start > win + r > napisat "msconfig" (bez uvodzoviek) > otvori sa System Configurator Utility > prejst na poslednu kartu a tu vypnut vsetko nepotrebne.

a skusit zapnut PC s Safe mode (po re/starte mackat F8 a spustit v Safe mode) ci sa zapne pomaly aj vtedy. ak nie, tak vam start spomaluje nejaka sluzba. uz sa len dopatrat, ktora...vela stastia