Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SP2 na XP

jedna instalacka vyzaduje SP2 na XP.Microsoft vyzaduje pre stiahnutie Explorer 6,no explorer z mojho pocitaca uz nacisto zmizol,nahradil ho Firefox.neviete niekto o alternative,skade by sa dal ten SP2 stiahnut?Diky

Dotaz je smerovany na povodneho dotazovatela, ptz v inej otazke pisal ze ma 2GB disk a malo miesta na nom, a tu pise ze ma aj D:, tak z toho dedukujem ze ma nezmyselne rozdeleny disk.
... a som myslel ze povodny dotazovatel potom pisal aj ze ma E:, nevsimol som si ze to je niekto iny.
Ak mas dva fyzicke disky tak ma zmysel dat swap inde ako system. Ale nemozes vediet ale ci povodny dotazovatel ma dva fyzicke disky, ak ma disk len jeden tak presutim swapu nedosiahne zrychlenie (resp. aspon nie take aby to pocitil)