Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ve "Vlastnosti - Zobrazení" chybí odkaz na PLOCHU - kam se poděl, jak ho dostat zpátky?

Prosím o radu - dřív se dala měnit fotka na ploše bez problémů přes "Vlastnosti - Zobrazení - Plocha", ale teď tam odkaz na Plochu není, je tam pouze Motivy - Spořič obrazovky - Vzhled - Nastavení. Kam se odkaz na Plochu poděl, dá se tam zpátky nastavit a jak, případně jak změnit fotku na ploše pomocí toho, co Vlastnosti - Zobrazení teď nabízí. Děkuji všem za odpověď :-)

NN asi mi nerozumíte, já když dam normálně vlastnosti /na ploše/ , tak
v záložkách mam jenom MOTIVY, VZHLED A NASTAVENÍ > zbytek mi chybí spořič atd.
nevim co musim udělat abych je měl zpět v záložce /vlastnosti/:-(

Takže chybí spořič a plocha.

Vytvoř si texťák, vlož do něj toto:

echo off

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System" /v "NoDispBackgroundPage" /f

REG DELETE "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System" /v "NoDispScrSavPage" /f

A ulož jako něco.bat, poté soubor bat proklikni .Eventuelně Restartni explorer.

Mám stejný problém, chybí mi záložka spořič a plocha a ve vlastnostech disku - nástroje - funkce zálohování (nebo jak se to jmenuje). Zmizelo to už dřív, po chytnutí nějakého škodlivého sw. Ten už je pryč, vše normálně funguje, i ten spořič se sám spouští, ale nejsou tam ty záložky.
Nechce se mi kvůli tomu přeinstalovávat OS (XP Home) ale jsem úplný laik, vůbec nerozumím těm radám tady ("vytvoř texťák" apod.). Můžu poprosit o podrobnější návod? Díky, Luca

Díky díky nastokráte, funguje to! Neexistuje ještě nějaká taková finta na zobrazení funkce Zálohování ve Vlastnostech disků - Nástroje? Nyní je tam jen Kontrola chyb a Defragmentace. Ale bez toho se obejdu, takže kdyby to bylo složité, nechci obtěžovat...