Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s videem

Ahojte, vyskytl se problém, už dlouho sem něměnil kodeky a najednou beze změny prostředí mi některé přehrávače nezobrazí obraz. Už sem řešil tento problém hodněkrát ale za boha si tedko nemůžu vzpomenout... Díky

Ne, ted mám aktiv jen 1 monitor...
Jinak jsou to formáty WMV, které sem nedávno bez problému pouštěl, softwarové prostředí, nastavení přehrávačů a kodeků je nezměněné... nepřehrávají mi tyto přehrávače: mv2player,jetaudio. Classic Media player bez problému přehrává...

A jak prosim tebe souvisi pouziti ffdshow(cccp) s prehravanim WMV? Pokud vim, tak kodeky WMV uz cccp dlouhou dobu neobsahuje(a pouziti ffdshow pro wmv neni dobre reseni). V tomto pripade bych zkusil preinstalovat samostatne WMV codecs.

To asi bude nejlepší řešení, po použití CCCP ovšem
zmizely jakékoli problémy s přehráním čehokoli včetně WMV
ve WMP, o WMP Classic se ani nezmiňuji. Stačilo doinstalovat
kodek z QuickTime Alternative a RM Alternative a oba přehrají vše.
Na úpravu filmů ve VirtualDubMod mám samostatné kodeky DivX a XviD
a pak se prakticky nelze setkat s žádným problémem.
Předtím jsem měl nainstalován balík pro WMP9, ale už starý.