Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno bluescreen a restart PC pri surfovani na IE a Mofila Firefox

Mam problem s tym, ze pri surfovani v IE a aj Firefox mi pada Windows XP /SP2/. Najskor bluescreen /modra obrazovka/ a nasledny restart, mam novy PC a dost na to trapy, je to caste aj niekoko krat za hodinu. proste neda sa vobec pracovat s internetom.

Doska: ASUS M2N-E
CPU: AMD Athlon64 X2 Dual core 4000+
GPU: 8600GT PCie
pamat: 2GB DDR2 PC 6400 800Mhz.....2x1GB dual chanel zapojene
HDD: 160GB SATA II 7200ot. 8 BM buffer

ak niekto viete skuste poradit, budem velmi vdacny...dakujem....

Takze ako som slubil, ze dam vediet ci je definitivne po probleme tak som tu z vysledkom:

"V Y R I E S E N E"

Internet pri sufovnai ide a ide stale uz 3 dni....takze zostavam pri spojemi modemu s Pc pri Ethernetovom kabli a koniec s USB zapojenim.

Touto poslednou spravou chcem podakovat vsetkym, ktory mi pomohli pri rieseni problemu.

Este raz diki moc za dobre rady, ako vydim este stale sa najdu taky co sa podelia o svoje skusenosti....

Takze zdar a nech sa Vam dari....