Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 7250i a program pro připojení s PC

Ahoj,
táta dostal tento možná už i staromódní mobil. Mermomocí do něj chce nějaké midi zvuky. Mám kabel CA-53. Chtěl jsem připojit PC s Nokia PC Suite, ale bezvýznamně. Když jsem napsal na helpdesk, tak mě odepsali, že tento kabel není s programem kompatibilní. Ať hledám, jak hledám, tak na netu nemůžu najít nějaký program, přes který by mi šlo mobil propojit s PC. Vím, že jednou se mi to už povedlo, ale to bylo už hodně dávno a na název programu si ani za mák nevzpomenu. Mohli byste mi prosím poradit? Děkuju moc :-*

link

Ovladač pro datové kabely pro Windows 2000, XP a Vista Stáhnout teď
Nokia_Connectivity_Cable_Driver_rel_6_84_4_0_c ze.msi
04-Jul-07 | Version 6.84.4.0 | 834 kB | Czech

Upozornění: Tento ovladač je obsažen v nejnovější verzi programu Nokia PC Suite. Pokud je váš telefon a osobní počítač kompatibilní s PC Suite verze 6.x a vyšší, nemusíte tento ovladač instalovat. Místo toho si stáhněte PC Suite.

Malo by to ist s PC Suite. Stiahni si tam najnovsiu verziu. Ak nejde ani najnovsia, tak odinstaluj PC Suite a tahaj len ten ovladac. A mozno budes musiet aj nieco povolit v telefone, vid navod k telefonu. A kabel strkaj do zadneho USB portu, ak su s prednym problemy. A nepouzivat dodatocne USB predlzovacie kable.

A este: Před stažením a instalací ovladače se ujistěte, že je kabel odpojen od vašeho osobního počítače.

Precitaj si prosimta este raz co som pisal.
Ak nejde ani najnovsie PC Suite, tak stiahni tie ovladace (a odinstaluj PC Suite a nainstaluj ovladace). Na mobil sa potom snad bude pristupovat ako k obycajnemu usb storage nie? Mas ho v sprave diskov ako usb storage? Ak mas je mu priradene pismeno?

Co ti napisal niekto zo supportu moze byt hovadina. Jasne ze napisu "to nejde" aj keby to slo, aby mali od teba pokoj.

Uz sa tu riesilo viackrat ze niekto dostal k mobilu blby kabel (a dokonca ak prisiel niekto reklamovat ze ma blby kabel, tak predavac vraj vymenil za kabel z inej krabice s telefonom ! :-? takze bol v tom potom bordel)

Ked ma nokia dva rozne kable tak su podla mna nekompatibilne, a teda podla mna to s nim nemohlo ist nikdy. Ak to niekedy s tym kablom islo, tak ok ale musi to potom ist aj teraz. PC Suite to podporuje.

s temi propojovacimi snurami to drive bylo tak, ze byli i tri ruzne typy podle toho co jsi chtel delat. Nektere kabely byly treba vylozene servisni dostal jsi se vsude a jine jen na uzivatelskou spravu telefonu jako takoveho napr. DAU-9P DL-3 atd.. Taky ruzni vyrobci (treba CPA) maji svoje kabely upravene tak ze s jinym programem nefunguji nebo omezene. Dnes uz mas kabel vetsinou v krabici original. Ale na druhou stranu pres irda to preci muze poslat z jineho mob jako soubor.

zkuste mobil edit ! 2.4 Par ruznych N jsem na nich zkousel (tuhle zrovna ne) a bez problemu. Zkuzte si sehnat cd Chip od 3/07 to opakuji v kazdem. Tam je sw zdarma pro dva telefony jeden uplna sprava druhy prohlizeni. Zdarma se zaregistrujete pro plnou verzi. Jinak samozrejme by ten mob mel jit nacist jako dalsi disk, jak je vyse uvedeno. Nekdy je ale treba v N tento rezim zvolit na mobilu. Pripojeni v mobileditu - kabel, infra i bluetooth. Jinak na mobilmanii a jinych servrech podobneho zamereni se dozvite vice. Programu na zkousku jsou spousty a vzhledem k tomu ze N jsou velmi rozsirene skoro vsechny je umi. Chce to jen hodne trpelivosti a hlavne prvotni vec spravne mit naistalovane ovladace pro pristupove rozhrani. Dost casto je to treba udelat rucne automaticky to nejede a mobil se nerozpozna.