Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 7250i a program pro připojení s PC

Ahoj,
táta dostal tento možná už i staromódní mobil. Mermomocí do něj chce nějaké midi zvuky. Mám kabel CA-53. Chtěl jsem připojit PC s Nokia PC Suite, ale bezvýznamně. Když jsem napsal na helpdesk, tak mě odepsali, že tento kabel není s programem kompatibilní. Ať hledám, jak hledám, tak na netu nemůžu najít nějaký program, přes který by mi šlo mobil propojit s PC. Vím, že jednou se mi to už povedlo, ale to bylo už hodně dávno a na název programu si ani za mák nevzpomenu. Mohli byste mi prosím poradit? Děkuju moc :-*

Infraportem by to mohlo fungovat. Pokud to nemá takovej ten starej typ, kterej byl prakticky na prd - daly se s tím posílat jen vizitky mezi Nokiama, ale se standartním IrDA rozhraním to moc společnýho nemělo.