Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá PC

Druhý komp
Celeron 1.2
MSI694T pro
250 W KME zdroj
Občas nenabíhá. Jen se rozsvítí zelená LED a ani větráky nejedou. Naběhne třeba na 20. pokus.
Většinou když se zapíná krátce po vypnutí.
Mám hledat chybu ve zdroji nebo desce?
stáří 5 let.

Současná situace je taková, že to dělá v mnohem vyšší míře, a od dnešního dne trvale svítí kontrolka HDD, při činnosti problikává.
Tak mě napadlo, nemůže to být deskou?
Nedovedu si představit jak zdroj může způsobovat trvalé svícení LED HDD....