Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba po vytvoření nového uživatelského účtu.

Zdravím všechny rádce.

Dal jsem na Vaše rady a vytvořil si účet „s omezeným oprávněním“ – Users. Vše proběhlo bez problémů, až na finální výsledek.
Po přihlášení k tomuto účtu se objeví chybové hlášení – viz obrázek.

[http://img220.imageshack.us/img220/5191/chybaqh4.pn g]

Pokud změním účet na Administrátorský, vše funguje bez problémů. Jedná se o NTB Acer TM 8204WLMi. WIN XP SP2, veškeré záplaty nainstalovány. Chlapci od ACERu netuší a navíc nechápou proč chci používat více účtů. Prý mám použít účet Guest. Jenže tam se to chová naprosto stejně.
Chybu má na svědomí aplikace dodávaná (před instalovaná) s NTB, Acer GraviSense. Což je SW pro ochranu HDD při nadměrných otřesech. Zároveň umožňuje HDD „zaheslovat“.
Snad bych měl ještě doplnit – HDD rozdělen, C-22,8 GB FAT32 (Systém), D-85 GB NTFS (Data), chráněné úložiště 3,9 GB FAT32, zjednodušené sdílení vypnuto. Je mi jasné že u formátu FAT nemá moc smysl.
Převod oddílu C na NTFS způsobuje nepochopitelné, alespoň pro mě, výrazné zpomalení celého PC. Umíte prosím někdo poradit?

Díky předem.

Já vím. Zkoušel jsem. Jenže, nevím proč, Acer se vzpouzel, několikrát se restartoval. No a pak sice šel, ale byl lenivý jak šnek. Nějak se mu nechtělo převést systémový disk. Datový zbaštil bez potíží. Mám někdy pocit, že OS v NTB Acer jsou nějak ořezané. Nechodí v něm více věcí, které v jiných PC šlapou normálně. Pro příklad třeba ozvučení kláves. Okno pro nastavení je, ale zvuk z toho nikdo nevydoluje.
S PQ také nevím proč, převod bez problému, na první pokus, s jediným restartem. Takže proto PQ.