Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta nvidia 6200le

Ahoj mám problém s grafikou a to s nvidia geforce 6200le PCI\VEN_10DE&DEV_0264&SUBSYS_0CAF105B&REV_A2\3&241 1E6FE&0&51
mám procesor 3400+ (2,4g) 1024 RAM a veškeré hry mi jdou na to nejmenší rozlišení a detaily a ještě trhaně .Zkoušel jsem 3d mark 05 a tam jsem utržil 602 3d marku což je srovnatelné kartou 5 řady.Zkoušel jsem nové ovladače nvidia i beta ,v menu jsem přepnul na výkon a nic.Poradte prosí

Není divu. MoH Pacific byl na FX5600 (a to si osbně myslím, že je to karta přinejmenším srovnatelná s 6200le) prakticky nehratelný. V případě CoD4 je vůbec úspěch, že se to spustí.
IMHO ta 6200le končí s rozumnou hratelností a plus minus media nastavením grafiky u Doom3, nebo FarCry.