Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlastní rozcestník na internetu

Nemáte dobrý tip na vlastní rozcestník na internetu, kam si budu moc ukládat a upravovat často používané odkazy které budu mít z kteréhokoliv místa na internetu neustále při ruce? Sice k dispozici je několik služeb, které toto splňují,ale nevím která tak zvaně gut.

i když existují nějaké možnosti personalizovat si portál (nepoužívám), nebo jsou na webu správci oblíbených položek (nechci), zůstávám taky klasicky u lokálního html souboru s odkazy. náhled na homepage vypadá nějak tak:
[homepage33.png]
vpravo je iframe pro jiný seznam odkazů doma/v práci

edit: to kráťovo vypadá dobře. (ale lokál je lokál :)