Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP11 ve Vistách

Ahoj lidi, mám problém se spuštěním Windows Media Player. Do včera mi všechno fungovalo jak má, až k večeru se to začalo projevovat. Problém je takový, že když kliknu na ikonku WMP, tak se vůbec nic neděje!!Ani když kliknu na nějakou písničku a chci ji přehrát, tak se taky nespustí:-| Do včera pomohl restart PC, ale dnes ráno jsem zapnul PC a vůbec nic:-(
Je tu někdo, kdo se setkal s podobným problémem? Ještě jednou podotýkám jedná se o WMP11 a Visty.
Všem moc děkuji za případné návrhy řešení problému.
Petr L.

Nic, vůbec nic:-( ten program nejde spustit ani přes Novou úlohu ve Správci úloh! Tak to jsem z toho jelen, kamarádovi to taky dělalo, ale prý když spustil Správce úloh a podíval se na běžící procesy tak to tam měl spuštěný...pak to jenom ukončil a spustil znovu a šlapalo to! U mě ne:-(

To jsem taky už zkoušel a pořád to píše, že tam mám novější, ale děkuji za péči. Nevěděl byste někdo jak ten WMP odinstalovat? Nikde jsem nenašel něco jako uninstal. Ani v Odinstalovat nebo změnit program to není:-(
BTW: kdyby se to nevyřešilo tak si stáhnu nějaký jiný přehrávač médií, do reinstalace se mi moc nechce!
Jinak vůbec nevidím důvod proč by to nemělo jít. Včera jsem PC normálně vypnul a dneska zapnul.

Zdravím,
vím, že už je to dlouho, ale vyřešil jste tento problém?
Mně se to stalo nedávno na XP a nemůžu s tím nic udělat. S tím rozdílem, že máme na PC 4 profily a na jednom to funguje. Nevím jestli to souvisí, ale také přestalo fungovat vyhledávání (u 3 profilů) prostě se zobrazí jen pes, jinak je to čisté nelze nic zadat.
Díky moc

opraviť asociácie z wmp vo viste ide cez štart-predvolené programy,pokial chýbajú nejaké systémové súbory,tak štart-programy-príslušenstvo-príkazový riadok-klik naňho najprv pravým tlačítkom myši a zadať spustiť ako správca-potom do príkazového riadku napísať sfc/scannow a potvrdiť enterom