Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WMP11 ve Vistách

Ahoj lidi, mám problém se spuštěním Windows Media Player. Do včera mi všechno fungovalo jak má, až k večeru se to začalo projevovat. Problém je takový, že když kliknu na ikonku WMP, tak se vůbec nic neděje!!Ani když kliknu na nějakou písničku a chci ji přehrát, tak se taky nespustí:-| Do včera pomohl restart PC, ale dnes ráno jsem zapnul PC a vůbec nic:-(
Je tu někdo, kdo se setkal s podobným problémem? Ještě jednou podotýkám jedná se o WMP11 a Visty.
Všem moc děkuji za případné návrhy řešení problému.
Petr L.

opraviť asociácie z wmp vo viste ide cez štart-predvolené programy,pokial chýbajú nejaké systémové súbory,tak štart-programy-príslušenstvo-príkazový riadok-klik naňho najprv pravým tlačítkom myši a zadať spustiť ako správca-potom do príkazového riadku napísať sfc/scannow a potvrdiť enterom