Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Ultimate v CJ a sluzby v AJ, jak to zmenit?

Ahoj, nevite nekdo jestli se daji zmenit sluzby, ktere jsou v AJ do CJ? Mam Visty, do kterych je nainstalovan legalne cesky jazyk a sluzby jsou po instalaci CJ porad v AJ, jinak je vse i napoveda v CJ. To je normalni stav a nebo se to da nejak zmenit a treba se to nespravne nainstalovalo? Ja se v tech anglickych sluzbach nevyznam a potrebuju si to poupravovat.
Dik za tipy.

Tak tak, tech paru slovicek znat by mel snad kazdy, kdo se do toho vrta.

Ale o co se ti jedna? O ty texty u tech sluzeb?
Schvalne jsem koukal do CZ verze Visty, a tam jsou ty texty komplet cesky. Spise si myslim, ze to bude tim, ze puvodne to mas anglicke Visty, akorat s MUI...?