Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Ultimate v CJ a sluzby v AJ, jak to zmenit?

Ahoj, nevite nekdo jestli se daji zmenit sluzby, ktere jsou v AJ do CJ? Mam Visty, do kterych je nainstalovan legalne cesky jazyk a sluzby jsou po instalaci CJ porad v AJ, jinak je vse i napoveda v CJ. To je normalni stav a nebo se to da nejak zmenit a treba se to nespravne nainstalovalo? Ja se v tech anglickych sluzbach nevyznam a potrebuju si to poupravovat.
Dik za tipy.

Ked uz si v oblasti PC tak vzdelany ze si zakazujes sluzby v OS, tak preco ti vadi anglictina? Ludia co sa bezne rypu v takychto pokrocilych vyladovaniach systemu totiz maju davno pocitacovu anglictinu ovladat. INak v slovenskej Viste su tiez sluzby po eng., takze to asi bude vlastnost a ne chyba.

Ja jsem nerekl ze jsem v oblasti PC vzdelany. Sluzby v PC muze zakazat i analfabet a pokud to delas podle navodu z nejakych serveru, tak v podstate nemas jak udelat chybu, protoze se vzdy podle nich da vse vratit. Problem je v tom, ze i kdyz AJ celkem umim, tak se dost tezko prekladaji IT vyrazy zvlast ze sluzeb-navic IT AJ neumim. Nekdy se na to podivej a hodne tezko se hleda ekvivalent nejake sluzby v CJ prave v AJ.

Tak tak, tech paru slovicek znat by mel snad kazdy, kdo se do toho vrta.

Ale o co se ti jedna? O ty texty u tech sluzeb?
Schvalne jsem koukal do CZ verze Visty, a tam jsou ty texty komplet cesky. Spise si myslim, ze to bude tim, ze puvodne to mas anglicke Visty, akorat s MUI...?